KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16191008
nr 1619 1008
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Signerad, daterad 72, "Arctic Endeavour Halifax. NS". Akvarell, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 76x62 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:06:50
8/5 20:40:52
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner